12542G12B Black Skeleton Crew - Halloween Spirit
Benartex SKU: 127509
Benartex SKU: 127509
/
  • Secure Shopify Payments
  • We ship Tuesday-Saturday.
  • Serving your sewing machine sales in San Jose and the greater San Francisco Bay Area since 1974.
  • In stock
  • Inventory on the way
These glow in the dark dancing skeletons come alive against a black background. Skeletons are 6" to 6-1/2" tall and the repeat is approximately 12". Designed by Kanvas Studio. 100% cotton, 44/45" wide.
This site is protected by hCaptcha and the hCaptcha Privacy Policy and Terms of Service apply.
Robison ANton 300/4 S.B. Poly 250yd
Robison Anton
eGift Card
Eddie's Quilting Bee
Superior Rainbows 40wt 500yds
Superior
Inn-spire Stabilizer 20" x 36" pack